Electro-Voice EVERSE 8 – aktywny zestaw głośnikowy na każdą okazję

Electro-Voice EVERSE 8 – aktywny zestaw głośnikowy na każdą okazję

25 października 2022 0 przez GitaraAkustyczna.pl

Amerykańska firma Electro-Voice zaprezentowała nowy zestaw głośnikowy o nazwie EVERSE 8, który stworzono z myślą o muzykach oraz osobach prowadzących najróżniejsze spotkania i wydarzenia. Co najważniejsze, ów aktywny system nagłośnieniowy jest zasilany wbudowanym akumulatorem, a odporność na warunki atmosferyczne pozwala na bezproblemowe używanie go w plenerze.

EVERSE 8 to zestaw głośnikowy o mocy szczytowej 400 W, wyposażony w 8-calowy woofer oraz tytanowy tweeter. Dyspersja wynosi 100° × 100°, a model ten możemy ustawiać w różnych pozycjach, jak również montować na statywie. Do dyspozycji mamy dwa gniazda wejściowe typu combo, pozwalające podłączyć chociażby mikrofon i gitarę, a także stereofoniczne wejście mini-jack oraz obsługę sygnałów przesyłanych bezprzewodowo (Bluetooth). EVERSE 8 wyposażono w procesor DSP oferujący szereg przydatnych narzędzi, a edycja może odbywać się z panelu lub aplikacji QuickSmart Mobile dla urządzeń mobilnych.

Więcej informacji o tym przenośnym systemie nagłośnieniowym znajdziecie pod adresem https://topguitar.pl/newsy/electro-voice-everse-8/

 

PRODUCENT: electrovoice.com